Spirit studio Litomyšl - jóga Litomyšl

Jóga pro dospělé

Jóga - vědomá praxe - naučit se být v přítomnosti tady a teď.

Aby praxe jógy byla smysluplná, je potřeba, aby byla vědomá. Je důležité vnímat svoje tělo, většinu času nás zahlcují myšlenky, co bylo, mohlo být, možná bude....ale neřeší to, co je. Je potřeba uvědomit si, co právě dělá a jak se cítí. Pro bytí v přítomnosti jsou samozřejmě přínosné i další techniky vyšších stupňů jógy. Vnímat svoje tělo a dech je ale to, co můžeme udělat každý z nás hned teď.

Ranní jóga

Odstartujte svůj den ve společnosti jógy. Plynutí z jedné pozice do druhé probudí tělo a prozáří mysl. Koncentrací na dech vytvoříte jednotu těla a mysli a s lehkostí vstoupíte do nového dne.

Jóga pro zdravá záda

Jemná lekce jógy v pomalém plynutí, zaměřená na aktivaci a posílení centra těla a na protažení. Lekce doplněná o použití pomůcek za cílem protažení a uvolnění unavených zad, abychom z lekce odcházeli s pocitem, že jsme o pár centimetrů povyrostli :-).

Power jóga

Vyznačuje se dynamickým cvičením jógových pozic rozvíjející fyzickou i psychickou kondici. Jedná se o komplexní trénink propojující dech, tělo a mysl.

Jóga pro dříve narozené

Jemná jóga, vede ke zvýšení flexibility a zlepšení celkové stability těla.

Vitální jóga

Jóga zaměřené na proudění lymfy, energie, povzbuzení metabolismu a hormonální regulaci. Klidné provádění pozic v závislosti na dechu.